У Калуші пройшов туристичний квест “Манівцями рідного міста”. ФОТО

Вчора в Калуші в рамках відзначення Дня міста відбувся туристичний квест із спортивного орієнтування «Манівцями рідного міста».

Учасників було понад 70, повідомив міський голова Андрій Найда, пише Ратуша.

Більшість з них – вихованці гуртків ДЮСШ управління освіти, Клубу спортивного орієнтування «Азимут», також були дітки, які знайшли тимчасовий прихисток у громаді через війну. Долучалися до заходу і малеча, яка гралася на площі.

Спершу відбувся дитячий забіг, участь у якому взяли 18 дітей віком від 7 до 10 років. Далі – дистанція квест. Для гри діти об’єдналися у 12 команд.

За отриманими картами шукали котрольні пункти, на яких необхідно було знайти букви та скласти слово. Також для виконання завдань треба було користуватися QR- кодами, які знаходились на контрольних місцях. Дотримуючись підказок, діти рухалися вулицями міста. Об’єктами для дослідження були історичні та культурні пам’ятки Калуша.

Звичайно, були і переможці. Та солодкими подарунками поласували всі. А для нас найдорожчий скарб – це мирне небо та щасливі діти! Нехай перемога буде якнайшвидше, – написав очільник міста.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм