????????????????????????????????????

У Івано-Франківську провели Business Networking для підприємців

Університет Короля Данила, спільно із Бізнес Асоціацією Івано-Франківська та компанією «blago developer», запросив підприємців області та релокованих підприємців взяти участь у Business Networking.

Україна переживає економічні потрясіння вже декілька років: вплив зовнішньої економічної кризи, пандемії, а зараз війни.

Звичні умови ведення бізнесу змінюються. І власне, змінюється усе: від розподілу галузей економіки по регіонах – до ринків сировини та можливостей збуту товарів.

Унеможливлення діяльності підприємств на Сході, Півдні та в Центральних регіонах країни спонукає компанії до переїзду – релокації.

Приблизно 40% учасників Форуму – саме релоковані підприємці з окупованих територій.

«Під час заходу підприємці говорили про розвиток бізнесу, як такого, в умовах війни. Про те, як важливо уміти перепрофілювати виробництво одного продукту на інший. Говорили про той бізнес, який впав за період війни, і про той бізнес, який зараз відновився, або відновлюється. Одні люди були змушені виїхати, чи їх мобілізували – бізнес зупинився. Проте настрій у підприємців бойовий, Особа, яка веде бізнес, готова працювати в різних умовах, давати прибуток, наповнювати бюджет і допомагати армії», – розповідає перший проректор УКД Михайло Косьмій.

Університет Короля Данила реагує на зміну специфіки економічного розвитку і готовий готувати спеціалістів відповідно до нових вимог роботодавців: удосконалювати наявні освітні програми та створювати нові спеціальності.

«Ми, як освітній заклад, є платформою для креативних ідей. Кожен ринок має певні виклики. Викликом для освіти є: продовження освітнього процесу в умовах воєнного стану, залучення креативної молоді до якісної освіти, морально-психологічні аспекти, які проявляються у підтримці і студентів, і викладачів. Формула успіху – вірити в те, що робиш. Головне – не зупинятися, а завжди рухатися вперед», – наголошує Михайло Косьмій.

Під час заходу відбувалися презентація локальних та релокованих компаній; інфо-виставка продукції\послуг учасників заходу; виступи експертів на теми: «Побудова бізнес-процесів в час війни», «Ринки збуту в нових реаліях»; Networking учасників з метою напрацювання пропозицій щодо покращення бізнес-середовища регіону.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм