У Галицькій громаді випав чорний сніг, мешканці звинувачують Бурштинську ТЕС. ФОТО/ВІДЕО

За дві минулі доби у Галичі, Бурштині та інших навколишніх селах “почорнів” сніг. На думку місцевих мешканців, причиною стали викиди та осіла сажа з Бурштинської ТЕС.

Люди публікують в мережі світлини та нарікають, що з кожним роком стає все гірше і гірше, пише Ратуша.

Житель Галича Андрій Косак поділився фотографією своєї машини, яку вкрило сажею:

Це просто….Масла стікають, на мийці відмити хімією важко, а що в легенях робиться..Як до такого допустити!! На стільки пох**стично відноситись до людей які цим дихають?? І ціна на світло для підприємців в 3-4 рази дороще!?? Європейські норми.

А сьогодні, за його словами, стало ще гірше:

Адміністратор фейсбук-сторінки “Бурштинський екологічний канал” Олексій Олійник зауважив, що за це “можна дякувати Бутес, ДТеку, власнику і всьому керівництву поіменно”.

Ще один житель Галича Володимир Саміла додав, що “це видно лише на снігу, а де весна, літо, осінь“. Наталія Клодніцька своє чергою відповіла, “якщо у вас є фруктовий сад чи город, то видно. Все в сіро-чорній пилюці і щоб змити її з ягід черешні чи вишні, треба кілька разів помити”.

Народний депутат від 84 виборчого округу Ігор Фріс зазначає, що минулого тижня мав розмову з керівництвом Бурштинської ТЕС.

Того тижня мав розмову з керівництвом БуТЕС. Багато про що. І після багатьох запевнень, сьогодні маємо такий «білий»сніг в Галичі. Напевно мене не почули. Прикро. І дивно. Але все до кращого.

Дай Бог, щоб їх прикрили вже пошвидше або дали такі штрафи, щоб вони зрозуміли, що таке екологія!” – написав на сторінку нардепу галичанин Юрій Заник.

Павлович, це катастрофа. Був перше в Галичі, то реально треба щось з тим робити, це все осідає на людських легенях”, – додав Тарас Марущак.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм