У Франківську знизився рівень злочинності на 10%, – керівник окружної прокуратури

З 15 березня 2021 року в Україні розпочали роботу окружні прокуратури, зокрема і в Івано-Франківську.

На території міста функціонує дві окружні прокуратури, це: окружна прокуратура міста Івано-Франківська, юрисдикція якої поширюється виключна на територіальну громаду та Івано-Франківська окружна прокуратура, юрисдикція якої охоплює решту 20 територіальних громад, які входять до Франківського району, пише Ратуша.

За словами керівника окружної прокуратури міста Ігоря Стефанишина, в Івано-Франківську відбувається зниження більше як на 10% загального рівня злочинності по всіх категоріях, зокрема це злочини проти власності, квартирні крадіжки, порушення в сфері забезпечення дорожнього руху тощо.

Проте, зауважив, що останнім часом є дуже поширеною діяльність “чорних” реєстраторів, коли держреєстратори на підставі підроблених документів перереєстровують право власності, як громадян, так і юридичних осіб. В поточному році із 10-ти проваджень, вже три – пішли до суду.

В цілому, хочу запевнити, що робота окружної прокуратури проводиться, щоб мешканці Івано-Франківська почувалися в безпеці, – зазначив Стефанишин.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм