У Франківську збільшать вартість проїзду у громадському транспорті. ВІДЕО

В Івано-Франківську збільшиться вартість проїзду у громадському транспорті.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Канал 402.

Ціна квитка у приватних автобусах становитиме 8 грн, в комунальних: 10 грн – готівкою, 8 грн – банківською карткою і 6 грн – карткою “Галка”.

Ми хочемо, щоб люди максимально безготівково розраховуватися в автобусах і тролейбусах. Плюс є перевага – безкоштовна пересадка, раз заплатили і можемо впродовж пів години пересісти на будь-який інший комунальний автобус і не треба буде ще раз оплачувати проїзд, – зазначив заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.

За його словами, хочуть, щоб вся готівка максимально обліковувалася, тому роблять стимул – хто не хоче платити карткою “Галка”, то буде платити готівкою майже у два рази більше.

Звістці про здорожчення проїзду франківці не надто раді, кажуть, навіть якшо підвищення ціни обґрунтовані, це все одно відчутно вдарить по гаманці.

Любе підвищення – це негатив при сьогоднішній ситуації. Для людей, які постійно їздять, це великі витрати получаються тому що зарплата не росте, – розповіла мешканка міста Вікторія.

Проте у профільному департаменті пояснюють, що цей крок вимушений, оскільки карантинні обмеження суттєво вдарили по перевізниках і їхні прибутки зменшилися майже вдвічі.

Більше дивіться у сюжеті:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм