У Франківську завершують ремонт вулиці Коновальця

У Івано-Франківську на вулиці Коновальця № 99 та №100 завершують впорядкування благоустрою. Тут наводять лад з паркомісцями, облагороджують пішохідні доріжки та впорядковують проїзд.

Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа, пише Ратуша.

Загалом застеляють екобруківкою понад 1200 квадратів. А восени планують ще й облагородити: встановити лавочки та озеленити – висадити дерева. 

«Два сусідні двори робимо на вулиці Коновальця. Завершують роботи в дворі на Коновальця, 95. Паралельно зразу розпочали в сусідньому дворі – Коновальця, 99, 101. Свого часу департаментом інфраструктури був розроблений проект, зараз робимо благоустрій, щоб був проїзд, робимо паркомісця з екобруківки і робимо зручний проїзд, пішохідні доріжки, щоб людям було зручно. Восени ще на зеленій зоні висадимо дерева – буде гарно!», – розповідає про роботи Ігор Сенчук, перший заступник директора департаменту благоустрою. 

Ремонтні роботи планують завершити до кінця серпня. Тож осінь мешканці зустрічатимуть з оновленим благоустроєм. Як підрядники справляються із завданнями приїхав перевірити особисто і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

«Тут практично центр міста, мешкає дуже багато людей. Важливо, що ми робимо благоустрій і в селах громади, і в мікрорайонах міста. Тому, дякуючи депутату, який клопотав за цей двір, дякуючи підрядникам, які в борг виконують роботи – маємо можливість змінити цей двір на краще», – відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм