У Франківську з нагоди Дня Української Державності рятувальники провели захід для переселенців. ФОТО

З нагоди Дня Української Державності Прикарпатські рятувальники провели захід «Безпечне майбутнє» для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Рятувальники не упускають жодної можливості, щоб навчити якомога більше людей правилам безпеки. І сьогодні, і в день Української державності, Прикарпатські рятувальники організували цікавий, а головне корисний захід для сімей, що тимчасово проживають в Івано-Франківську, – йдеться у повідомленні.

Всі бажаючі змогли навчитися правил поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами. Піротехніки ГУ ДСНС продемонстрували муляжі найбільш поширених небезпечних знахідок та розповіли детально про кожен боєприпас і небезпеку, яку він таїть у собі.

Працівники Пункту охорони здоров’я ЦЗД ГУ ДСНС показали основні способи й методи зупинення кровотечі за допомогою спеціальних та підручних засобів, фіксації верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах, надання першої домедичної допомоги при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях. Також показали, як правильно накладати турнікет, а всі бажаючі мали можливість на манекені закріпити набуті навички.

Як уникнути стресових ситуацій, всім присутнім розповіли психологи ЦЗД ГУ ДСНС, а для діток психологами було організовано цікаві тренінги та майстер-класи.

Також дітки мали можливість спуститися на круто-похилій переправі, сфотографуватися з собаками кінологічного відділення, повеселитися та позмагатися на спритність, влучність та силу в імпровізованих змаганнях за зразком “Firefighter Combat Challenge”.

Учасники заходу, а це близько сотні осіб, подякували рятувальникам за те, що змогли на деякий час забути про все пережите, а головне навчитися діям у критичних ситуаціях.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм