У Франківську волонтери з різних міст України заснували спільний Благодійний фонд

Днями волонтери з різних міст України (Львів, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ) заснували спільний Благодійний фонд «ВІРНІ», керівником якого став голова Туристичної ради Андрій Матійчик.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Правду. ІФ.

Діяльність Фонду полягатиме у:

  • забезпеченні військовослужбовців та військових частин;
  • надання гуманітарної допомоги;
  • медичному забезпеченні;
  • забезпеченні військовослужбовців та військових частин не тільки засобами індивідуального захисту, але і дронами, раціями, автомобілями;
  • реабілітацією військовослужбовців.

Фонд об’єднав давніх та вірних друзів, однодумців, патріотів, власників дуже різних бізнесів: СТО «No Limit service», одного з найуспішніших весільних брендів «WONA Concept», «Івано-Франківського обласного підприємства автобусних станцій», широковідомого бренду дитячого одягу «Brilliant», IT компанії «ef-technologies», Туроператора «Апельсин», «ТБК-ГАРАНТ».

«Наша країна в біді, ми всі займаємося волонтерством, і настала пора переходити на наступний етап в нашій діяльності, щоб наші дії були більш прозорими, наші справи – більш вагомими, а головний результат нашої діяльності – якнайшвидша перемога над окупантом. Тому і виникла потреба у заснуванні Благодійного фонду, який би зміг об’єднати усіх нас», – наголосив Андрій Матійчик.

Також благодійний фонд «ВІРНІ» допомагатиме звільненим та постраждалим від окупації територіям. До слова, голова Бородянської ТГ дав повноваження Андрію Матійчику представляти його інтереси як в Україні, так і за кордоном при отриманні допомоги щодо забезпечення громади будівельними матеріалами для відновлення міста.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм