У Франківську відкрили оновлений офіс регіонального відділення АМУ. ФОТО

В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття сучасного офісу  регіонального відділення Асоціації міст України.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Асоціація міст України – це найбільша організація, яка об’єднує органи місцевого самоврядування в нашій країні.

Для нашого міста велика радість – отримати нове та сучасне приміщення як новий дім для громад Івано-Франківщини. Це місце, де відбуватимуться постійні зустрічі та обмін досвідом, тепер знаходиться в оновленому офісі Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України за адресою вул. Незалежності, 89, – йдеться у повідомленні.

За словами мера, новий та сучасний офіс для представників громад – це дуже добра можливість, адже йдеться про аж 59 громад-членів регіонального відділення АМУ із 62, утворених в Івано-Франківській області.

Впевнено можна сказати, що усі громади Прикарпаття відчувають постійну підтримку Асоціації міст України, яка з 1992 року відіграє важливу роль у формуванні єдиної позиції місцевого самоврядування, – зазначив Марцінків.

Кожна із територіальних громад взяла участь в облаштуванні цього офісу, адже вони зацікавлені у створенні такого майданчику для зустрічей, розвитку та співпраці. Адже саме ця організація представляє та захищає їхні інтереси.

Ця подія об’єднала під своїм дахом та в стінах нової будівлі голів територіальних громад Прикарпаття, а також на презентацію прибули виконавчий директор регіонального відділення АМУ Юрій Стефанчук та виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Дуже важливо мати такий офіс, адже він буде консолідувати всі зусилля і всі ініціативи, які народжуються або вже працюють. Я впевнений, що тут буде консолідація спільної думки органів місцевого самоврядування Прикарпаття. І як результат – розвиток громад у майбутньому, – ділиться Юрій Стефанчук.

У рамках урочистостей відбулося нагородження переможців проекту “Інноваційний прорив”: 8 громад Прикарпаття (Івано-Франківська, Яремчанська, Вигодська, Заболотівська, Космацька, Перегінська, Печеніжинська і Поляницька) отримали сертифікати від Асоціації міст України на обладнання шкільних кабінетів сучасним програмним забезпеченням у рамках проекту “Подолання цифрової освітньої нерівності” на понад 12 млн грн, який реалізовується в межах Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації.

Очільник міста, голова регіонального відділення АМУ Руслан Марцінків під час офіційного відкриття нового офісу щиро побажав, щоб тепер тут вирішувались лише добрі справи на благо громад, “адже зараз важкий час, коли потрібно відстоювати інтереси органів місцевого самоврядування”:

Ми до цього йшли давно. Думали зробити гарний ремонт, щоб громади мали можливість приїхати до Івано-Франківська й поспілкуватись, провести навчання та отримати юридичну допомогу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм