У Франківську відкриють Центр підтримки переселенців з Херсонщини

Тимчасово виконуюча повноваження Херсонського міського голови Галина Лугова зустрілася сьогодні з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим.

Темою обговорення стало створення на офіційному рівні в Івано-Франківську Центру підтримки переселенців з Херсонщини, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Херсонської міської ради.

До зустрічі також долучились депутати Херсонської міської ради Іван Глухов та Юрій Рожков, депутатка Херсонської районної ради Катерина Дробот, а також голова Корабельної районної у м.Херсоні ради Наталя Чорненька разом з керуючою справами Корабельного виконкому Ольгою Величко.

«У ході зустрічі ми домовилися про виділення приміщення в Івано-Франківську, де ми зможемо надавати допомогу нашим землякам з різних питань», – зазначила Галина Лугова.

За її словами, на сьогоднішній день 2200 внутрішньо переміщених осіб з Херсонщини зареєстровано на території Івано-Франківська.

Координаторами Центру визначено депутатів Херсонської міської ради Юрія Рожкова та Івана Глухова.

Окрім того, Галина Лугова відзначила, що наразі також є бачення щодо об’єднання херсонських громадських організацій, які перебувають в Івано-Франківську щодо співпраці з Координаційним центром задля підтримки наших жителів, які вимушені були залишити свої домівки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм