У Франківську відкриють масштабний центр сучасного мистецтва

Івано-Франківська платформа “Тепле Місто” у партнерстві з інноваційним центром “Promprylad.Renovation” розпочинає втілювати проєкт “Промприлад.Артцентр”.

Проєкт розпочне свою роботу у просторі, де знаходилася Галерея «Детектор», та за кілька років має трансформуватися у великий центр сучасного мистецтва, який відкриється на території Промприлад.Реновація та матиме площу 1140 кв.м, пише Ратуша з посиланням на Тепле Місто.

Власне, центр сучасного мистецтва буде розташовано на одному з головних входів до інноваційного центру, таким чином, що кожен, хто просто заходитиме в Промприлад.Реновація з вулиці Андрія Мельника вже опинятиметься в мистецькому просторі, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: “Тепле місто” оголосило переможців літньої хвилі малих ґрантів

Арт-директоркою проєкту “Промприлад.Артцентр” стане засновниця й кураторка галереї “Детектор” Лілія Гоголь.

Я займаюся мистецькими проєктами в Івано-Франківську з 2015 року, це щоразу різні формати подій та моїх ролей в них, однак незмінно я хочу, щоб кількість, якість та масштаб культурних проєктів в місті надалі зростали, – зазначила Лілія.

Своєю чергою генеральний директор БО “Благодійний Фонд “Тепле Місто” Ілларіон Павлюк додав:

Без мистецтва рівень суспільного запиту швидко опускається на щабель “тепло-холодно” й “ситно-голодно”. Іншими словами, якщо хочемо розвинене суспільство, то мусимо, крім іншого, розвивати мистецтво. Власне, це відповідь на питання, чому мистецтво є важливим для “Теплого Міста.

Нагадаємо, що мистецький напрямок був одним із програмних у платформі “Тепле Місто” з часу її заснування.

Головне фото – ілюстративне

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм