У Франківську відбудеться Благодійний рекорд та Дитячий ярмарок на підтримку ЗСУ

6 серпня в Івано-Франківську у Палаці Потоцьких відбудеться Благодійний рекорд та Дитячий ярмарок. Це вже втретє проходитиме такий захід, який має на меті зібрати кошти для допомоги ЗСУ, а саме 75-батальйону.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку комплексу.

Попередні два заходи показали хороші результати. Мова йде про те, що ярмарок організовано не тільки заради збору коштів, а й для того, щоб розбудити серця людей, об’єднати їх в ім’я добра, популяризувати благодійність та волонтерство, максимально залучити молодь до добрих справ, – йдеться у повідомленні.

КП ПІК «ПАЛАЦ» та Благодійна організації «Віра і Вчинки» вирішили започаткувати традиційну подію, яка відбуватиметься раз на місяць.

Наступної суботи ми запрошуємо доєднатися до Благодійного рекорду та Дитячого ярмарку всіх охочих, які хочуть провести весело та з користю час.

Цього разу на «Дитячому ярмарку. Діти допомагають ЗСУ» учасники можуть продавати не тільки свої улюблені книги, іграшки, чи хенд-мейд вироби, а також одяг (який має відповідати належному стану).

Благодійна організація «Віра і вчинки» запланували цікаві спортивні змагання, які супроводжуватимуться врученням нагород переможцям.

Короткий опис програми:

– Створення оберегів для українських військових;
– Продаж дитячого одягу, іграшок та хенд-мейд виробів;
– Художній перфоманс;
– Спортивний турнір ;
– Брейк-данс;
– Гурт «Пенсія»;
– Концерт живої джазової музики;
– Лотереї;
– Борщ з казанка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм