У Франківську відбудеться благодійна акція «Простір Добра з 7dreamsport»

2 липня у міському парку Івано-Франківська відбудеться благодійна акція «Простір добра з 7dreamsport». Початок – о 17:00.

Заходи включають спортивно-танцювальні вправи для дорослих та дітей, розіграші цінних призів від 7dreamsport, пише Ратуша з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту.

Зібрані кошти підуть на купівлю нових спортивних тренажерів для фізичної реабілітації осіб з інвалідністю.

Організатор акції – компанія 7dreamsport за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Однією з найбільш вразливих категорій соціально незахищених громадян є люди з інвалідністю. З початком війни складним питанням стало фінансування програм із реабілітації та адаптації таких осіб. Між тим, чисельність цієї категорії громадян, на жаль, зростатиме, – йдеться у повідомленні.

Благодійна акція «Простір добра з 7dreamsport» покликана зробити корисну справу – зібрати кошти на конкретні потреби конкретних людей. Між тим, є тут і стратегічна мета – звернути увагу містян на певну категорію соціально незахищених осіб. Закликаємо ЗМІ, компанії та організації стати партнерами «Простору добра з 7dreamsport».

Всі заходи «Простору Добра з 7dreamsport» проходитимуть у міському парк (біля сцени). Відкриття – о 17:00. Тренування розпочнуться о 17:30, а саме Zumba Fitness, функціональне тренування та дитячий фітнес від мережі спорт-клубів «Альянс». Бажаючі приєднатися можуть зробити це за плату 90 грн. Діти до 12 років можуть взяти участь у занятті безкоштовно.

Протягом двох годин публіку чекатиме музика, спортивні зайняття, Шоу мильних бульбашок від Олени Жекало, розіграш призів для дорослих та дітей. Протягом акції волонтери будуть пропонувати гостям придбати «Печиво добра» від Ірини Когут та «Кульки добра».Всі виручені кошти підуть на купівлю нових спортивних тренажерів для фізичної реабілітації осіб з інвалідністю.

Партнери «Простору Добра»: Спорт-клуб «Альянс» (спортивні заходи); Ірина Когут (кондитерські вироби); Олена Жекало (Шоу мильних бульбашок).

Про компанію 7dreamsport

У рамках підвищення соціальної відповідальності компанія 7dreamsport розглядає осіб з інвалідністю, які потребують допомоги, також своєю цільовою аудиторією. Фізкультура та спорт мають стати одним з інструментів адаптації і соціалізації цієї категорії громадян. Цього року 7dreamsport за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради ініціює низку спортивних заходів та змагань за участю осіб з інвалідністю.

Компанія 7dreamsport – це інтернет-магазин оригінальних товарів. В асортименті одяг, взуття, аксесуари, як для професійних спортсменів, так і для тих хто лише розпочинає тренування, для людей, що ведуть активний спосіб життя. На сайті 7dreamsport можна знайти потрібний товар для кожного. Вся продукція є оригінальною і сертифікованою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм