У Франківську стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби. ФОТО

В Івано-Франківську стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХV міжнародні змагання Кубок “Вечірній Івано-Франківськ”. До участі у змаганнях зголосилися 187 атлетів.

Про це розповів директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

“На дистанції 35 км стартували чоловіки, жінки та молодь. Також почали змагатися юніорки та юніори, які долатимуть дистанцію 10 км. Динаміка така, що кожні пів години-годину будуть стартувати нові учасники. Загалом розігруються 20 комплектів нагород. Змагаються дорослі, діти та ветерани. Першими фінішуватимуть юніорки. На 13:00 ми запланували першу церемонію нагородження”, — каже Віталій Матешко.

За його словами, у змаганнях беруть участь 16 атлетів з-за кордону — з Польщі, Угорщини, Литви та Латвії.

Вони змагаються на різних дистанціях, але здебільшого — на 35 км та 20 км.

ДО ТЕМИ: Франківець встановив рекорд у веломарафоні на 600 кілометрів. ФОТО

“Тут є учасники Олімпійських ігор — Сергій Будза та Іван Лось. Вони змагаються, щоб потрапити в рейтинг і наступного року навесні виступати на чемпіонатах світового рівня”, — розповідає директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради.

Івано-Франківщину на чемпіонаті України зі спортивної ходьби та ХХV міжнародних змаганнях Кубок “Вечірній Івано-Франківськ” представляють 16 атлетів.

Що відомо

24 жовтня в Івано-Франківську відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХV міжнародні змагання Кубок “Вечірній Івано-Франківськ”. Через проведення змагань у середмісті обмежать рух транспорту на шести вулицях.

У 2020 році у змаганнях взяли участь 195 атлетів з 15 областей України, спортсмени з Туреччини та Латвії.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм