У Франківську ще 178 людей “золотого” віку отримали матеріальну допомогу

В Івано-Франківську на виконкомі вчергове проголосували за виділення допомоги для мешканців громади, які цього потребують.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Затвердили грошові виплати з міського бюджету ще для 178 людей «золотого віку» (70+ років) та 150 людей з інвалідністю 1 та 2 груп.

Щотижня голосуємо за надання соціальних виплат. Адже заявок багато. Тому намагаємось допомагати всім, хто потребує! – зазначив мер.


Нагадаємо, що мешканці Івано-Франківської громади можуть подавати заявки на отримання грошової допомоги ПІСЛЯ ТОГО, як їм виповниться 70 та більше років. Ще в місті діє програма допомог для дітей військовослужбовців Івано-Франківської громади до дня народження (віком до 18 років). Також допомогу від міста можуть отримати люди з інвалідністю І та ІІ груп.

Щоб отримати допомогу необхідно звернутися у ліцей №3 на вул. І. Франка в Івано-Франківську. Або ж в селах нашої громади – у ЦНАПи.

Як подати заяву читайте за посиланням: https://cutt.ly/AJ6wx9X.

Військові, які отримали поранення на фронті можуть звертатись за допомогою у Ліцей №3, що на Івана Франка, 14 (відділ звернень). А у селах громади – у місцеві ЦНАПи.

Які необхідні документи:

  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • довідка, що підтверджує поранення, отримані внаслідок бойових дій;
  • виписка з медичної картки амбулаторного лікування;
  • реквізити рахунку;
  • копія документа, що підтверджує залучення до заходів з оборони держави.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм