У Франківську провели турнір з паркового волейболу, щоб зібрати гроші на авто для військових

В Івано-Франківську провели благодійний турнір з паркового волейболу. До участі в ньому зголосилися дев’ять команд. Мета змагань — зібрати гроші на придбання автомобіля для бійців 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ з Івано-Франківщини.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Суспільне.

У складі кожної команди на турнірі — по п’ятеро гравців, розповідає співорганізатор змагань Сергій Новак. З його слів, усі учасники роблять благодійні внески для військових — хто скільки може.

“Також є вболівальники, друзі, знайомі, які також допомагають. У змаганнях беруть участь команди, які колись займалися спортом — це ветерани волейболу. Зараз серед них є дуже багато бізнесменів, які мають власну справу. Так вони і відпочивають, і допомагають нашим воїнам”, — розповідає Сергій Новак.

Один із гравців Андрій Тарасевич розповідає, що його команда із задоволенням відгукнулася на пропозицію організаторів взяти участь у турнірі.

“Так склалося, що дуже багато знайомих і рідних зараз воюють, і ми всіма можливими і неможливими способами стараємося допомагати. Проводити такі турніри — дуже важливо, бо кожна копійка є дорогоцінною. І що більше ми зможемо допомогти, то легше буде хлопцям”, — говорить Андрій Тарасевич.

Гравець іншої команди Дмитро Герасимчук каже, що не є професійним волейболістом, але сьогодні разом з друзями вирішив спробувати свої сили, аби допомогти франківцям, які зараз обороняють країну.

“Ми — спортивні люди. Нам усе одно, чи волейбол, чи баскетбол, чи футбол. Ми готові грати всі ігри, але з якимось сенсом. Зараз — це підтримка і збір грошей”, — каже Дмитро Герасимчук.

Під час змагань вдалося зібрати 128 тис. 300 грн. Станом на 17:00 організатори назбирали 150 тис. грн. Усі зібрані на турнірі гроші передадуть волонтерській організації “Свої обороняють Станіславів”, яка займатиметься купівлею автомобіля.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм