У Франківську презентували масштабний проект розвитку економіки до 2025 року

Сьогодні в Urban space презентували масштабний проект “Нова економіка Івано-Франківська” (NEF), який триватиме до 2025 року. Він передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, проект фінансується програмою «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу, пише Ратуша.

Над його втіленням виконком працюватиме спільно з інноваційним центром Promprylad.Renovation, урбаністичною лабораторією MetaLab, агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформою Тепле Місто.

Щоб стати містом інновацій, Івано-Франківську потрібно після війни вийти з конкурентноспроможними інноваторами, науковцями та бізнесами. І саме тому зараз важлива плідна співпраця влади, бізнесу й громади. Дякуємо нашим партнерам – Європейському Союзу за надійну підтримку в цей важкий для нашої держави час, – зазначив мер.

За словами очільника міста, сьогодні у контексті викликів війни проект уже забезпечує діяльність Центру підтримки бізнесу SaveBusinessNow. Ця платформа допомагає бізнесу та дослідницько-науковим спільнотам, які вимушені перемістися до Івано-Франківська. І також дає змогу місцевому бізнесу адаптовувати свої бізнес-моделі до нових умов, “адже важливо, щоб підприємства не просто перемістили виробництва, але й розвивались тут, створювали нові продукти для України і Європи”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм