У Франківську породіллі-переселенки отримали дитячі візочки. ФОТО

В Івано-Франківську директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко разом з головою обласної організації Товариство Червоного Хреста Валерієм Старченком передали дитячі візочки породілям-переселенкам.

Таку допомогу надали представники Червоного Хреста Румунії, округу Марамурес, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку Ігоря Дмитренка.

Це не просто допомога жінкам, яких війна застала “при надії”, це твердження того, що навіть в умовах воєнного стану ніхто не залишиться на одинці зі своїми проблемами та викликами, – зазначив посадовець.

За його словами, завдяки постійній співпраці департаменту охорони здоров’я з волонтерами та гуманітарними партнерами, це вже не перша поставка гуманітарних вантажів в лікувальні заклади області та для внутрішньо переміщених осіб зокрема.

ДО ТЕМИ: За тиждень в Івано-Франківську народилось 36 немовлят

Ми не припиняємо дякувати іноземним колегам за стабільну допомогу і підтримку. Для нас – це надзвичайно вагомо та важливо. Своєю чергою, привітав породіль, побажав їм радості материнства й міцного здоров’я, а новонародженим доброї долі у сильній, незалежній Україні! – зауважив директор департаменту.

До слова, з початку війни в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі на світ з’явилося понад 600 малюків, більше сотні з них народили тимчасово переселені матері.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм