У Франківську партія Гройсмана та «Платформа Громад» підписали Меморандум про співпрацю. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся форум під час якого місцева політична партія “Платформа громад” підписала меморандум про співпрацю з лідером політичної сили “Українська стратегія Гройсмана” Володимиром Гройсманом.

На зібрані були присутні понад півтори тисячі учасників і це лише з Прикарпаття. Крім того, ще були гості з Вінниччини, Чернігова, Черкас, Полтави, Хмельниччини, Чернівеччини, Львівщини, Рівного та Закарпаття, пише Ратуша.

На початку зібрання пролунав гімн України та перший форум “Платформи громад” оголосили відкритим. До слова запросили капеланів от. Івана Криховецького та от. Федора Мороза:

Зараз ми проходимо не прості час у горнилі становлення нашої нації, але як золото випробовується на якість вогнем, так і нація випробовується через все те, що ми зараз проходимо. З Божою допомогою ми будемо процвітаючою державою, переможемо в неоголошеній війні та будемо мати те, про що просимо.

Далі учасників форуму привітав аматорський колектив села Замагора Верховинської громади виступом на сопілках, трембіті, цимбалах та інших народних інструментах.

Після привітання “Платформа громад” представила відеопрезентацію про те, як все починалося у партії та якими були два роки її існування.

Слово надали лідеру партії Олегу Гончаруку:

Під час всієї виборчої кампанії ми на собі відчули весь цинізм політичних передвиборчих баталій. Але результат – на табло. Я хочу подякувати всім, хто був біля мене та підтримував. Дякую за довіру. Я не завжди буваю толерантним, але завжди стараюся бути справедливим.

Також зауважив, що партія “Платформа громад” однозначно буде учасником місцевих виборів у 2025 році. Але, за його словами, попереду виборчі перегони до Верховної Ради та президентські вибори і вони не можуть стояти осторонь.

Мені дуже приємно, що декілька місяців назад до мене пролунав дзвінок від людини, яка очолює надзвичайно потужну команду, лідера політичної сили “Українська стратегія Гройсмана” Володимира Борисовича, – зазначив Гончарук.

Володимир Гройсман своєю чергою подякував за запрошення на форум, та загалом на Франківщину. Також додав, якби не квитки на літак, то залишився б тут:

Я хочу сказати вам компліменти, у вас надзвичайно привітні та добрі люди, в незалежності від того, зустрічаємося ми з ними в місті чи селі. Надзвичайно позитивні та заряджають оптимізмом. А щодо політики, то партії настільки зациклені самі на собі, що ми починаємо втрачати правильні та якісні рішення для держави. І люди виїжджають на роботу в інші країни. Але ніде українець не може бути успішним, окрім своєї держави.

За словами Гройсмана, він прийняв рішення формувати серйозну систему громад по всій країні та брати участь у парламентській кампанії, “але не для того, щоб стати депутатом Верховної Ради, а для того, щоб змінити Україну”.

Ми завершимо децентралізацію, в областях будуть створені виконкоми. Ми ліквідуємо районні державні адміністрації та районні ради. Ми знайдемо кожному роботу, де ви будете ефективніші, ніж сьогодні просто сидячи і думаючи, навіщо та адміністрація чи районна рада, якщо там немає ні грошей, ні повноважень. Я обіцяю повернути 70% ПДФО на рівень невеликих громад,– зауважив політик.

Насамкінець у присутності всіх учасників форуму лідери обох двох політичних сил, ВО “Платформа громад” та партії “Українська стратегія Гройсмана”, підписали Меморандум про співпрацю.

А також голови партійних організацій Євген Нищук від партії “Українська стратегія Гройсмана” та Назарій Іванів від ВО “Платформа Громад” підписали протоколи про співпрацю, розвиток і підтримку один одного.

Нагадаємо, вчора Володимир Гройсман завітав на Прикарпаття. В рамках візиту політик відвідав декілька населених пунктів на Коломийщині та Городенківщині. А в селі Михальче став учасником круглого столу “Реформа адміністративно-територіального устрою на Прикарпатті: виклики та перспективи розвитку територіальних громад”.

Там він і повідомив про рішення об’єднати зусилля із політичною партією “Платформа громад”.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм