У Франківську організували благодійну виставку зброї наших захисників. ФОТО

В обласному центрі на Вічевому майдані громадська організація «Спілка волонтерів Прикарпаття» влаштувала виставку зразків зброї, якою воюють Збройні сили України проти московських рашистів.

Про це пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ОДА.

Організатори розповіли, що на цьому ярмарку прикарпатці та гості міста змогли  побачити макети різної  зброї, яка використовуються на війні зараз. Також є  можливості спробувати зібрати та розібрати різні її модифікації задля того, щоби люди мали базове поняття про неї у цей небезпечний для нашої країни воєнний час.

«Презентуються зразки модифікацій пістолета ФОРТ-12 та автомата Калашникова. Можна потримати в руках й модифікації такої зброї як МП-5, гвинтівки Мосіна та Форт-14. Є макети кулеметів, також тубуси від гранатометів, зокрема й від легендарного «NLAW». Презентуються і зразки гільз артилерійських, протитанкових снарядів та інше», – йдеться у повідомленні.

Під час акції проводиться і продаж різних смаколиків, сувенірів задля того щоби зібрати кошти на потреби Збройних сил України. На місці є скриньки для пожертв, кошти з яких використають на забезпечення захисників.

Заступник керівника «Спілки волонтерів Прикарпаття» Андрій Паляниця розповів, що ця акція проводиться для того, щоби зібрати кошти для ремонту автомобілів, на яких військовослужбовці їхатимуть на фронт. Також й на паливо, медикаменти та інші необхідні речі (домкрати, троси, каністри і насоси для палива та інше).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм