У Франківську облаштовують сквер біля міської поліклініки №2. ФОТО

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради облаштовує сквер на території біля міської поліклініки №2 на вул. Довгій, 42.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

За його словами, ця локація вже давно потребувала оновлення, адже заклад відвідує велика кількість людей та сотні мешканців ходять попри нього.

Звісно, особливо в літній час, там дуже хотілось затишку та можливості перепочити в затінку. Саме тому, міський Департамент благоустрою там облаштовує нові пішохідні доріжки, а також встановить місця для сидіння, – зазначив мер.

Заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук ділиться, що на цей рік планували облаштувати багато скверів у всій громаді. Але війна внесла свої корективи. Тому, в міському департаменті намагаються хоч частково реалізовувати плани. А обирають найбільш нагальні території, що давно потребували оновлень. Однією з таких стала зелена зона біля поліклініки №2 на вул. Довгій.

Наводимо благоустрій. Влаштовуємо тут покриття, все буде “безбар’єрно”. Також встановимо лавки та посадимо нові дерева, – розповідає Ігор Сенчук.

Давно чекали, щоб трішки облаштувати територію. Щоб нашим хворим пацієнтам було зручно та приємно приходити до нас в поліклініку. Ми вдячні нашому меру і міськвиконкому, що дослухались до нас і зроблять таку хорошу справу, – ділиться заступниця начальника з медичної частини Галина Обливанюк.

Міський голова заїхав особисто оглянути хід робіт:

Ця поліклініка дуже багато людей обслуговує. Тут поруч є невеличкий сквер, доволі в занедбаному стані. Його давно було слід привести до порядку. Тому, в рамках поточного ремонту, робимо благоустрій на цій території. Щоб було гарно, комфортно і люди могли відпочивати. Встановимо тут лавочки та плануємо зробити нове освітлення. Тут буде ще одна гарна відпочинкова зона. Тішимось, що навіть в умовах воєнного стану нам вдається проводити такі роботи, а місто стає все кращим.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм