У Франківську на перехресті Галицька – Північний бульвар планують змінити рух

В Івано-Франківську продовжується будівництво нової тролейбусної лінії, що має з’єднати мікрорайон “БАМ” із “Пасічною” через об’єднані Бульвари та центр міста.

Загалом на лінії має бути 21 металева опора контактної мережі, 11 з яких – на перехресті Галицька – Північний бульвар, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Саме на цій ділянці планують розширити та змінити рух транспорту. В найближчі два-три тижні планується завершення монтажу металевих опор, зазначив заступник директора КП «Електроавтотранс» та керівник проекту Андрій Тютюник.

Цей новий тролейбусний маршрут плануємо відкрити вже на День міста! І надіємось, що все буде гаразд і ми виконаємо цю роботу. Також, паралельно, на ділянці об’єднаних Бульварів хочемо робити благоустрій території. Адже тут є ще багато роботи”, – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

ДО ТЕМИ: У Франківську на новій тролейбусній лінії встановлять 400 світильників

Також не варто забувати про інші інфраструктурні речі”, – наголошує заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак. – Це є павільйони зупинок ГТ, табло на кожній зупинці… І це все ми плануємо встигнути до відкриття тролейбусної лінії.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм