У Франківську на День Незалежності проведуть забіг у вишиванках, щоб зібрати гроші для ЗСУ

На день Незалежності в Івано-Франківську відбудеться благодійний забіг “Вишиванка IF RUN”. Організатори планують зібрати 150 тис. грн, які перерахують координаційному центру “Save Ukraine Now” на підтримку батальйонів з Прикарпаття на фронті.

Про це розповіла волонтерка центру Марія Мелінишин, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

“Ми підтримуємо саме тих, хто — на передовій, і вся допомога буде спрямована туди. Гроші, зібрані на благодійному турнірі 24 серпня, спрямуємо на придбання засобів зв’язку для наших військових. Вартість однієї ручної рації — приблизно 600-700 доларів. Тому можемо порахувати, скільки придбаємо рацій”, — каже Марія Мелінишин.

За словами співорганізатора заходу Віктора Вінтоняка, бігуни змагатимуться на двох дистанціях — 3 та 9 км. Маршрут пролягатиме навколо міського озера. Старт — біля станції човнів. Обов’язковою умовою для участі є вишиванка.

“Традиційно — це платна участь. Охочі реєструються на сайті. Всі зібрані реєстраційні гроші, можливо, хтось ще долучиться благодійними внесками, перерахують на “Save Ukraine Now”, — пояснює Віктор Вінтоняк.

Майстриня спорту України міжнародного класу Тетяна Ляхович каже, олімпійці завжди присутні на спортивних заходах, адже “виступають своєрідними мотиваторами для інших”.

“Я вважаю, що це — обов’язок кожної людини долучитися до допомоги ЗСУ і перемоги”, — каже спортсменка.

“Вишиванка IF RUN” відбудеться в Івано-Франківську втретє. Вперше забіг стартував у 2019, коли Івано-Франківськ приєднався до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм