У Франківську майже кожен другий пасажир комунального транспорту – пільговик

В Івано-Франківську 47% пасажирів у комунальному транспорті – пільговики.

Про це під час оперативної наради повідомив керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, пише Ратуша з посиланням на Бліц-Інфо.

За його словами, наразі на балансі підприємства є 118 транспортних засобів: 57 тролейбусів і 61 автобус. Щодня вони здійснюють 1 711 рейсів, перевозячи за день 64 500 пасажирів.

46 автобусів і 41 тролейбус їздять містом, а 12 автобусів – у приєднані села.

ДО ТЕМИ: “Люди звикли, що водій – це стюардеса, няня та довідкове бюро”, – Віталій Голутяк про роботу комунального транспорту. ФОТО

111 одиниць транспорту пристосовані для людей з особливими потребами. Старі тролейбуси, які не підходять для людей з особливими потребами ми вже списали. Щодо автобусів, то вже в п’ятницю до нас приїдуть 7 нових великих турецьких автобусів. В нас 26 маршрутів з них 19 автобусних і 7 тролейбусних, – розповів Голутяк.

Також зауважив, що у Франківській ТГ 49 транспортних засобів обладнані кондиціонерами, що становить 41,5%, а після того, як прийдуть нові автобуси, показник становитиме 45%.

До 2019 року в місті взагалі не було транспорту з кондиціонерами. На сьогодні в нас найкраща ситуація по Україні з обладнанням комунального транспорту кондиціонерами, – додав директор підприємства.

За липень КП “Електроавтотранс” перевезло 1 499 464 пасажири.
З них платних пасажирів – 852 579, пільговиків – 581 343.
Таким чином платних пасажирів майже 57%, пільгових – 47%.

ДО ТЕМИ: У Франківську з’явиться вісім електробусів

Щодо оплати за проїзд, то домінує готівковий спосіб. В липні ним скористалося 57,6% пасажирів, а карткою “Галка” – 33,3%.

Але якщо дивитися після 12 липня, то цей відсоток складає майже 40. Від початку року готівка падає, а розрахунки карткою “Галка” зростають, – зазначив Голутяк. 

Своєю чергою міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відмітив, що згідно з цією статистикою, майже кожен другий пасажир їде безплатно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм