У Франківську курси з історії національно-визвольної боротьби відвідали вже понад 300 людей. ФОТО

В Івано-Франківському Музеї визвольної боротьби  відбулася ювілейна 10 лекція із циклу курсу історії Національно-визвольної боротьби, організованого для внутрішньопереміщених осіб.

Від початку курсу лекції уже відвідали уже понад три сотні людей з різних областей: Київської, Харківської, Чернігівської, Донецької, Луганської, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови.

Лектор і директор Музею Ярослав Коретчук каже, є резонанс:

Люди цікавляться, спілкуються, обмінюються думками, ставлять багато запитань. На сьогодні є суспільний запит на ці лекції, тож плануємо проводити їх і надалі.

За його словами, уже сформувалася стійка група учасників, які не пропустили жодної лекції.

А  кожна лекція – нова тема з історії українського визвольного руху. Вже говорили і про Степана Бандеру, і про міфи навколо нього; про УПА; про роль жінки у визвольному русі; порівнювали події Дем’янового Лазу 1941 року та Бучі 2022 року.

Лекції відбуваються щовівторка та щочетверга о 15:00 у Музеї визвольної Боротьби (вулиця Тарнавського, 22) з ініціативи міського голови Руслана Марцінківа та за підтримки Івано-Франківської міської ради. 

Хотілося б, щоб історія не повторювалася. Але на жаль, вона повторюється. Сьогоднішня війна чимось подібна на ту національно-визвольну боротьбу. Методи нашого ворога не змінилися, тож треба їх знати. Думаю, ми відіб’ємо всі території, Україна переможе і всі повернуться додому. Але цей час можна використати, щоб пізнати нашу історію, – заявив мер у спілкуванні зі слухачами. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм