У Франківську харківські поети проведуть літературний слем на підтримку ЗСУ. ФОТО

Сьогодні в Івано-Франківську пройде літературний слем “ВірШОвони переможуть: Харківська SLAM-поезія у вигнанні”.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці спільноти “Літературний SLAM”, пише Ратуша.

До вторгнення орків Харків встиг стати столицею нової української слем-поезії. На наших івентах круті вірші не просто звучали, а ЗВУЧАЛИ — цінувалася не тільки якість тексту, але й подача, артистизм, вміння працювати з аудиторією, — йдеться у дописі.

Раніше Харків збирав повні зали гостей з усієї країни, втім, зараз харків’ян “розкидало усією країною”. Частина представників поетичної школи Харкова знайшла прихисток саме в Івано-Франківську.

“Більшість з нас втратили домівки, роботу, друзів, родини, звичне життя. Але — не внутрішній вогонь. Мистецтво палає в нас, так само як палає наше напівзнищене місто за тисячу кілометрів на схід. І франківські поціновувачі поезії мають шанс відчути це полум’я: подекуди — зігріваюче, подекуди — обпікаюче. Але — завжди справжнє, завжди живе, завжди українське”, — ідеться у повідомленні.

Під час заходу виступлять поети Сергій Савченко, Мар’я Терція, Віталій Помазан, Морті Блек, Роман Шемігон. Літслем проведуть у барі “Potocki” за адресою Дністровська, 22 А. Розпочнеться захід у символічний для харків’ян час — 1 квітня о 16:54 (1654 рік вважають роком заснування міста Харків).

Небайдужих організатори просять допомагати коштами, які потім перерахують на потреби ЗСУ.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм