У Франківську керівництво навчального закладу цькує дівчинку зі скакалкою: наказали видалити відео і не давати коментарі

У Франківську керівництво навчального закладу цькує дівчинку зі скакалкою: наказали видалити відео і не давати коментарі

В Івано-Франківську набирає обертів скандал навколо відеоролика, в якому 19-річна дівчина, на ім’я Ліза стрибала через скакалку біля підʼїзду, через що на неї накинулася літня жінка, яка прийшла туди пізніше.

Вона ображала дівчину і казала, що та має піти в інше місце, бо вона “старша людина”, а Ліза їй нібито заважає. Дівчина записала інцидент на відео та опублікувала його на своїх сторінках у TikTok та Instagram, пише Ратуша.

Вже за кілька годин ролик став вірусним і набрав кілька мільйонів переглядів. Дівчина отримала багато схвальних коментарів.

Але не всім відео припало до вподоби. Як розповідає журналістка Ганна Рибалка, в навчальному закладі, де навчається героїня ролика Ліза, розкритикували дівчину. Керівництво вважає, що жінка, яка її ображала, права. Авторці ролика наказали видалити його з мережі. Те саме вона має попросити зробити всіх, хто його поширив.

Також їй заборонили давати будь-які коментарі з цього приводу.

А тим часом Лізу підтримали франківські блогери, які влаштували у дворі дівчинки своєрідний флешмоб зі стрибками на скакалці.

Також мережею шириться флешмоб на підтримку дівчини. Під хештегом #лізамолодець українці публікують дописи щодо цього скандалу, додаючи відео, де вони стрибають через скакалку. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм