У Франківську до Дня Незалежності планують відкрити нову тролейбусну лінію

Тролейбусну лінію, яка з’єднає мікрорайони Пасічна та БАМ в Івано-Франківську, планують відкрити до 24 серпня 2022 року. Зараз роботи з облаштування виконали на 90%.

Про це в ефірі обласного телебачення “Галичина” повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

“Ми сподіваємося, що до Дня Незалежності України ми докладемо максимум зусиль, щоб запустити тролейбус. Залишилося виконати тільки певні невеликі роботи. Більшість робіт ми виконали до війни. Зараз тролейбус — це альтернатива транспорту на пальному. Ми на перспективу думали, щоб зменшити навантаження на певні маршрути”, — розповів Руслан Марцінків.

Що відомо

Будівництво нової тролейбусної лінії, яка проходитиме через вулиці Північний і Південний бульвари та з’єднає мікрорайони БАМ та Пасічна, розпочали у березні 2021 року.

Проєкт реалізовують за кредитні гроші Європейського банку реконструкції та розвитку. Будівництво нової тролейбусної лінії вартуватиме для міста 3 млн євро.

У січні 2022 року директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк повідомляв, що нову тролейбусну лінію планували відкрити до дня міста, 7 травня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм