У Франківську дітей військових та переселенців безкоштовно навчають вокалу. ФОТО/ВІДЕО

В Івано-Франківську дітей військових, переселенців та із малозабезпечених сімей безкоштовно навчають вокалу. Викладає для них вчителька з 10-річним досвідом – Христина Дарвай.

На уроки вже зареєструвалися понад 30 дітей, розповіла викладачка кореспондентці Суспільного, пише Ратуша.

Більшість дітей, які записалися на заняття, раніше займалися вокалом, навчалися у музичних школах і різних мистецьких студіях.

“Обставини склалися так, що діти не мають можливості займатися. Виникло бажання допомогти їм в цьому, щоб у них продовжувалося звичне життя, щоб діти продовжували розвиватися. Вони мають бути щасливими. На заняттях ми будемо вивчати багато українських пісень, будемо психологічно розвантажувати дітей, щоб їм було комфортно”, – каже Христина Дарвай.

Максим в Івано-Франківськ переїхав з Києва. Хлопець розповідає, раніше ходив на уроки вокалу. Про ці заняття дізнався від друзів батьків і одразу захотів долучитися.

“Я рік займався у шкільній студії вокалу в Києві. Потім почався коронавірус. Думав, у 2022 році знову піду, але, на жаль, почалася війна. Я хочу навчитися гарно співати, щоб, коли закінчиться війна, я вийшов на сцену і заспівав”, – каже Денис.

Людмила Верстюк привела на заняття з вокалу свою дочку Вероніку. Жінка розповідає, через військові дії вони були змушені покинути Харків. Зараз живуть у родичів в Івано-Франківську.

“У Харкові дочка чотири роки ходила на танці, малювання, ліплення з глини. Вже на вокал не вистачало часу. Зараз є можливість надолужити”, – розповідає Людмила Верстюк.

За словами Христини Дарвай, заняття для дітей вона проводитиме щосереди та щосуботи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм