У Франківську чоловік вбив рідного брата

7 вересня 2021 року Івано-Франківський міський суд виніс вирок чоловікові, який під час бійки застрелив свого брата.  

У вересні 2019 року під час застілля між двома братами виник конфлікт, що переріс у бійку. Тоді один з чоловіків вхопив револьвер і вистрелив не менше 6-ти у свого брата. Останній помер до приїзду “швидкої”, пише Ратуша з посиланням на вирок суду.

Свою вину чоловік не визнав. Розповів, напередодні зустрів матір, яка сказала, що брат “знову буянив і не пускав її на вулицю“.

Вдома брат був агресивний, ходив по квартирі, ввижалися йому якісь хлопці, з якими він сварився. Прийшов до нього в кімнату, чіплявся, питав, де ті уявні хлопці, а потім кинувся на нього з «заточкою». Доки той був на кухні, обвинувачений витягнув з тумбочки стартовий пістолет «Флобер». За 3 хвилини брат забіг знову в його кімнату, кричав ненормативною лексикою, марив і накинувся на нього. Тоді чоловік вистрілив 2-3 рази з пістолета попри брата, але той став ще агресивніший і знову напав на нього, тому вистрілив ще 2-3 рази в нього.

Зазначив, що брат зловживав алкоголем і мав психічні розлади.

Івано-Франківський міський суд ухвалив визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, та призначити йому покарання із застосуванням ч.1 ст.69 КК України –  позбавлення волі на строк п`ять років.  

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм