У Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела»

10 січня 2022 року киянка Тетяна Гриньова пробіжить 21 кілометр вулицями Івано-Франківська. Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів. 

Кошти збиратимуть в рамках рекордного всеукраїнського благодійного бігового проєкту “Kind Race 120”, який і заснувала Таня Гриньова, пише Ратуша.

На допомогу БФ «Ти-Ангел» планують зібрати 21 000 доларів – кошти спрямують на виконання внутрішніх ремонтних робіт та купівлю меблів для дитячого містечка.

Навіть якщо перерахувати по кілька гривень, то допомога все одно буде суттєвою. За триста гривень можна придбати квадратний метр керамічної плитки чи півтора метра дерев’яної вагонки. За дванадцять тисяч ми зможемо купити тепленькі ковдри для малечі. Якщо вдасться зібрати 60 тисяч – то це вже можливість купити меблі для дитячих спалень, – зазначив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.

Долучитися до “Kind Race 120” просто: можна зробити пожертву за цим посиланням https://kindrace.com/day?date=2022-01-10 або пробігти марафон разом із Тетяною Гриньовою. 

Чим більше коштів буде зібрано – тим швидше волонтери зможуть відкрити «Дім Ангела» та проводити реабілітацію для дітей-сиріт і дітей, які потрапили у складні життєві обставини,- додають у пресслужбі.

ДО ТЕМИ: У Коломийській громаді відкрили резиденцію святого Миколая. ВІДЕО

Благодійниця та засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова бігтиме 21,1 км кожного дня впродовж 120 днів, щоб зібрати 1 млн доларів на благодійність. Кожен забіг буде відповідати певним вимогам, при дотриманні яких Таня встановить перший в Україні біговий рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса.

Кожен, хто зробить пожертву від 1$ отримає електронний сертифікат про купівлю Тетяниного кроку. А також зможе знайти своє ім’я на спеціальній карті благодійників (kind map). За пожертву від 10$ благодійник також отримає спеціальну медальку (kind coin).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм