У Франківську 27 будинків переведуть до інших котелень

В Івано-Франківську триває переведення абонентів колишнього СТЕКу на індивідуальне опалення. Але поки не всі можуть собі це дозволити, частину адрес на час переходу підключать до інших котелень.

Про це під час оперативної наради повідомив заступник міського голови Руслан Гайда, пише Ратуша.

Не секрет, що котельня колишнього СТЕКу (на Індустріальній, 34), страшно зношена. Лише в цьому році там було 10 аварій на лінії – треба було зупиняти котельню, аврально ремонтувати, і знову запускати. Останнім часом навантаження на котельню зменшилося більш ніж на 32%. І це провокує ще більше аварій, – зазначив очільник міста Руслан Марцінків.

За його словами, 26 будинків із них уже мають дозвіл на відключення, “але це задоволення недешеве, та ще й треба зібрати багато документів”.

ДО ТЕМИ: В “Івано-Франківськгазі” пояснили, що потрібно, аби встановити індивідуальне опалення у будинках

Тож поки не всі можуть собі це дозволити, частину адрес на час переходу підключать до інших котелень: 19 будинків до котлів на Коновальця, 132 і 8 будинків – до Матейки, 34.

А щоб вони «стягнули» уже докупили декілька нових котлів. І ще 6 будинків мусимо підключити до індивідуального опалення в цьому році. Ведуться перемовини і працюємо в цьому напрямку, – додав мер.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм