У Франківській ОДА розповіли, кому та скільки доведеться платити за газ

На Прикарпатті обсяги запасів газу та унормовані ціни дозволяють стало пройти опалювальний період 2021-2022 років: бюджетні та побутові споживачі платитимуть за газ фіксовану ціну.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, пише Ратуша.

Керівниця області наголосила, що, попри коливання цін на блакитне паливо на світовому ринку, ситуація на Франківщині стабільна:

На сьогодні НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Для побутових споживачів вартість блакитного палива складатиме 7,42 грн за кубічний метр, – наголосила керівниця області. – Таким чином, є всі підстави вважати, що заклади соціальної сфери, зокрема, садочки, школи, лікарні, а також побутові споживачі будуть з теплом.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям не варто хвилювати за здорожчання газу,— директор “Івано-Франківськгаз Збуту”

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва зазначив, що Прикарпаття готове до опалювального сезону. Зокрема, провели усі необхідні технічні роботи, підготовлені котельні, теплові мережі, системи опалення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм