У Бурштині стартував конкурс на кращий ескізний проєкт В’ячеславу Чорноволу

22 листопада в Бурштині стартував відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проєкт В’ячесаву Чорноволу. Проєкт присвячений 85-річчю з Дня Народження відомого політичного діяча та буде реалізований на території скверу В. Чорновола.

Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити ескізний проєкт з врахуванням сучасних тенденцій садово-паркового мистецтва та існуючої містобудівної ситуації, пише Ратуша з посиланням на відділ культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради.

До участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці, авторські колективи, які подали на конкурс проєкти ескізних ідей, що відповідають його умовам, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На одній з вулиць Бурштина завершили еко-мурали з червонокнижними птахами. ФОТО

Умови проведення конкурсу:

  • творчий підхід, оскільки реалізація проєкту планується на території, де розміщені житлові будинки та відпочивають мешканці міста;
  • проєкт має стати своєрідним символом невмирущої державницької традиції, символом тривалої боротьби за ідеали нації, символом прагнення мільйонів панувати самостійно на своїй землі він повинен нагадувати про наше минуле і давати натхнення для побудови майбутнього, кращого майбутнього для наших дітей, яке здобувається ціною життя поколінь героїв-борців;
  • проєкт має сприйматися усіма однозначно як пам’ятник Незалежності, оскільки саме Чорновіл ініціював проголошення Декларації про державний суверенітет та Акт проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року.

ДО ТЕМИ: У Коломиї відкрили новий мурал, присвячений В‘ячеславу Чорноволу. ФОТО

За результатами конкурсу журі відбере три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд:
І – 5 тис. грн та переможець конкурсу отримує право на подальшу реалізацію проєкту.
ІІ – 3 тис. грн.
ІІІ – 2 тис. грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм