У Бельгії на фестивалі Живих скульптур франківські актори зібрали на ЗСУ понад 1500 євро. ВІДЕО

На фестивалі Живих скульптур, що відбувся у Бельгії, актори з Івано-Франківська зібрали на потреби ЗСУ понад 1500 євро. У заході брали участь сотні акторів з усього світу.

І лише українцям організатори дозволили не лише показ вистави, а ще й збір грошей. Усі кошти вже передали волонтерам на закупівлю автівки для бійців, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Наші митці просто неба продемонстрували європейцям образ українського воїна, який змінювався крізь віки від козацтва до сьогодення, і намагалися донести, якою ціною Україна нині виборює свободу для всієї Європи.

До фестивалю трупа театру живих скульптур готувалась вісім місяців. Актори спершу хотіли показати зовсім інші образи, але війна внесла свої корективи.

Європейці своєю чергою оцінили мінівиставу про історію боротьби України за свою ідентичність та незалежність.

Вулиця потребує легкого діалогу. Ніхто не хоче на вулиці спілкуватись про серйозні речі. Тому дуже важливо знайти оцей ключ, щоб і їм було цікаво, і щоб вони могли задуматись, — каже актор і режисер, керівник театру Mime IF Андрій Кирильчук.

Незабаром франківські живі скульптури поїдуть на інший фестиваль до Нідерландів. Туди повезуть образ козака Мамая та планують оживити твори Марії Примаченко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм