“Ти що, страх втратив?”: голова Галицької громади визнав, що штовхнув депутата. ВІДЕО

23 листопада у Галичі до місцевого відділу поліції звернувся депутат Галицької міської ради Микола Вовк. Він заявив, що його двічі побив міський голова Олег Кантор: спершу у будівлі міської ради, а згодом — у травмпункті.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, пише Ратуша.

В етері обласного каналу “Галичина” очільник Галицької громади Олег Кантор прокоментував конфлікт і розповів свою версію подій. Він заперечує бійку та каже, що це була провокація.

Суть конфлікту: я проходжу спочатку коридором, бачу, що відкриті двері в бухгалтерію. Стоїть депутат міської ради Микола Вовк і хитається. Я був здивований – може мені щось там зранку привиджується. Я кажу “Микола, що з вами?”, мовчить. Я сказав “Йдіть додому”, після чого пішов у кабінет, де в мене була призначена нарада. Сидимо, проводимо нараду, чую якісь звуки у приймальні. Хтось там нецензурно лається, шарпає двері, закриває-відкриває. Я вийшов, кажу “Шановний, ти вже весь страх втратив чи що? Йди додому!”. Я закриваю двері назад, йду і чую знов у мою сторону… Виявляється, що секретар міської ради і моя секретарка його стримували, щоб він не прорвався до мене в кабінет. Я вийшов і до нього кажу “Що ти хочеш?”, він почав в мою адресу нецензурно лаятись. Були присутні не лише працівники міської ради, а й відвідувачі нашої громади, які прийшли отримати рішення, довідки чи за іншими своїми потребами.

За словами Кантора, він таки штовхнув депутата, але не бив його.

Я питаю “Що ти хочеш”, він починає, мене штовхає. Реакція яка? Я його відштовхнув. Людина думає, що буде провокація. Я його не бив! Зрозумійте одне, за скільки років я вмію себе настільки тримати в руках і такого зухвальства і нахабства зі сторони свого підлеглого я просто…повірте мені. Шкода, що ми на стадії переїзду з одного приміщення в друге. В тім приміщенні мені вдалося відеофіксацію поставити, а зараз її тут немає. Я потерпаю від спекуляцій на дану тему. Розумієте, хтось займається господаркою, а хтось політичними інтригами і спекуляціями.

На запитання ведучого, чи є освідчення медиків на стан Миколи Вовка, Кантор не зумів відповісти ствердно.

Пана Миколу я вже знаю багато-багато років. І, повірте мені, розпізнати, як людина себе поводить в стані алкогольного сп’яніння я можу. Знаєте, він коли тверезий – з нього слова не витягнеш, ходить, як “божий одуванчик”, а сьогодні ця людина приїхала на освідчення в лікарню і вона відмовилась, щоб його свідчили.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм