Туреччина змінила вимоги в’їзду для українців

Громадяни України, які подорожують до Туреччини, повинні будуть пред’явити перед подорожжю один з чотирьох документів на вибір, аби потрапити до країни. 

Йдеться про сертифікат про вакцинацію від COVID-19, довідку про перенесене захворювання, негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2. Про це в коментарі Укрінформу сказав перший секретар, керівник консульського відділу посольства України в Турецькій Республіці Андрій Білик, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

«Починаючи з 1 червня 2021 року для в’їзду до Туреччини необхідно виконати одну з чотирьох умов – мати один із документів, що підтверджує вакцинацію, перенесене захворювання або негативний результат тестування – ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду, або експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду», – повідомив Білик.

Для відвідання Туреччини українцям потрібно мати один з наступних документів:

  • Документ про вакцинацію від COVID-19, зроблений не раніше ніж за 14 днів до приїзду в країну.
  • Документ, який засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх шести місяців.
  • Негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду.
  • Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду.

ДО ТЕМИ: Дасть дозвіл на в’їзд до ЄС: в Україні готуються впровадити “паспорт вакцинації”

Консул також уточнив, що транзитні пасажири звільняються від цих зобов’язань. Отримання більш детальної інформації очікується від турецької влади найближчим часом.

Як повідомлялося раніше, Туреччина з 15 травня скасувала вимогу мати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус для в’їзду для громадян України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм