Цьогоріч від продажу землі комунальної власності до бюджету Франківська надійшло понад 2 млн грн

58,3 млн гривень надійшло до місцевого бюджету громади від плати земельного податку та орендної плати за п’ять місяців цього року.

Якщо порівнювати надходження плати за землю з аналогічним періодом 2020 року, то цьогоріч показники зросли на 27 млн гривень, пише Ратуша з посиланням на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

Земельний податок з юридичних осіб становить 25 867,3 тис. грн, а орендна плата склала 29183,7 тис. грн. Фізичні особи, своєю чергою, сплатили до бюджету 724,1 тис. грн, а за оренду – 2539,8 тис. грн.

У департаменті також повідомили, що надходження коштів від продажу земельних ділянок комунальної власності за 5 місяців складають понад 2 млн гривень.

Сьогодні триває підготовка договорів оренди земельних ділянок, які передаються в оренду згідно рішення Івано-Франківської міської ради від 29.04.2021 року № 184-8, зокрема:

  • 45 договорів оренди землі (затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передано земельні ділянки в оренду);
  • 16 договорів оренди землі (у зв’язку з переходом права користування на майно, яке знаходиться на земельній ділянці);
  • 29 договорів оренди землі, які підлягають поновленню у зв’язку із закінченням строку оренди тощо.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм