Цього тижня актори Франківського драмтеатру зіграють три вистави

Франківський драмтеатр відновив свою роботу. Цього тижня глядачів запрошують на три вистави, які зіграють тридцятого березня, першого та третього квітня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці театру, пише Ратуша.

Завтра, 30 березня, 16:00 – спогад на дві дії “FELIX AUSTRIA”:

Запрошуємо вас до щасливого міста старої Австрії, наповненого ароматами бузку, переказами про Мармулядову пожежу і таємницями його мешканців, що оживуть у споминах головної героїні цієї примарної історії.

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн.

1 квітня, 16:00 – комедія на дві дії “Занадто одружений таксист”:

Дві красуні Барбара і Мері живуть у щасливих шлюбах… з одним чоловіком! І навіть не здогадуються, що його шаленої енергії та неймовірних вигадок вистачає на обидвох. Як виплутається і чи виплутається Джон Сміт з цієї ситуації? Тим більше, що справу ведуть двоє аж надто прискіпливих інспектори поліції…

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн.

3 квітня о 16:00 актори зіграють комедію “Таксист – 2, або Кохання на швидкості”:

Мазунчик долі «занадто одружений таксист» Джон Сміт вже 16 років живе у щасливих шлюбах… з двома чарівними дружинами. Так, напевно, тривало б і надалі, якби одного дня їхні діти… Але стоп, жодних спойлерів. Хочете знати що сталося? Чому геніальна схема чесного двоєженця опинилася на межі провалу? Як буде виплутуватися з цього рейваху досвідчений махінатор? Заходьте на гостину до Смітів і побачте все на власні очі. Але попереджаємо: наближатися до цієї сім’ї небезпечно — усіх навколо затягує у коловорот подій на шаленій швидкості!

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм