Цього року від продажу комунальних приміщень бюджет Франківська поповнився на понад 5 млн грн

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначив хорошу тенденцію зі збільшення коштів, що надходять до міського бюджету від приватизації комунальних приміщень.

На цьому він наголосив у прямому етері на ТРК «Вежа», пише Ратуша з посиланням на департамент комунальних ресурсів.

«Не зважаючи на досить не простий час, кошти, які надходять від приватизації приміщень, – зростають», – підкреслив він.

На переконання міського голови, якби комунальні приміщення реалізовувались через електронну торгову систему Prozorro й раніше, то поступлень коштів до місцевого бюджету було б врази більше.

ДО ТЕМИ: Франківська громада може втратити з міського бюджету 40 млн грн

«Якби, скажімо, раніше приміщення ці продавали на таких конкурентних засадах, то, думаю, що в рази була би більша плата до міського бюджету», – наголосив міський голова.

Своєю чергою, заступник міського голови Микола Вітенко розповів про те, що за п’ять місяців цього року від продажу приміщень до бюджету громади вже поступило 5,3 млн гривень.

Він також анонсував, що цього місяця відбудуться три аукціони з продажу комунального нерухомого майна. За його словами, на торги виставили нежитлові приміщення за адресами вул. Грюнвальдська, 8 (402,4 кв. м), вул. Гетьмана Мазепи, 28 (187,7 кв.м) та вул. Євгена Коновальця, 147 (50,4 кв. м).
Детальна інформація про аукціони: https://bit.ly/3fM6Wij.

Микола Вітенко також додав, що на розгляд чергової сесії міської винесуть питання про включення семи нежитлових приміщень в перелік об’єктів, які підлягають приватизації. Він висловив переконання, що впродовж липня ці приміщення виставлять на аукціони.

ДО ТЕМИ: За час пандемії понад 8 тисяч франківців отримали допомогу з міського бюджету 

Руслан Марцінків наголосив, що Івано-Франківськ входить до трійки областей, де найбільше й найкраще реалізуються комунальні об’єкти. Не зважаючи на позитивну динаміку з продажу приміщень, нині серед пріоритетних завдань має стати збільшення продажів земельних ділянок.

«Тепер наше завдання все-таки більше продавати земельні ділянки з аукціону, хоч ми маємо не поганий показник: входимо в трійку міст України, де найбільше реалізовується землі і майно з аукціонів. Це хороший показник. Не погано залучаються кошти до міського бюджету, особливо, коли ми зараз десь менше коштів почали отримувати від сплати ПДФО», – резюмував Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм