“Це жах, кожен намагається тебе обдурити”: туристи закидали Єгипет негативними відгуками

Відпочинок в Єгипті став «набагато гірше», ніж до його закриття, і «абсолютно кожен намагається тебе обдурити» – такий «підсумок» відгуків туристів опублікував «Рамблер».

Серед основних претензій – спроба нажитися на туристах скрізь, причому не тільки з боку вуличних торговців, а й в готелях; невідповідність послуг заявленим і відсутність сервісу, при цьому дуже дорогі ціни, пише Ратуша з посиланням на DIP.

«На людей слов’янської зовнішності все дивляться як на мішок з грошима. Більше ніколи не повернемося в цю країну. Європейській людині складно зрозуміти цей менталітет, спілкування з арабами під кінець відпустки викликало вже не просто питання, а якийсь нездоланний гнів», – заявляють туристи. За їх словами, що-небудь «впарити» намагаються не тільки на вулиці, але і в готелях – мова йде про дорогі екскурсії. «Єгипет здався мені просто пеклом, де абсолютно кожен намагається тебе обдурити, взяти з тебе в тридорого за огидний сервіс, неякісну їжу, жахливої ​​якості товари», – страждають туристи (орфографія збережена), пише “Турпром”.

Серед порад «бувалих» – уважно вивчити ціни на екскурсії, торгуватися, оплачувати все так, щоб не потрібна була здача, а якщо хтось починає приставати, то пригрозити людині поліцією. Її жебраки на вулицях, продавці і таксисти дійсно бояться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подорожуємо вдома: франківська блогерка презентувала яскравий проморолик туристичного Прикарпаття. ВІДЕО 

Що стосується сервісу – тут у туристів теж скарга на скарзі:

«Готель взагалі не тягне на 5 зірок. На екскурсії змушували їхати, а тим хто відмовлявся говорили, що вони нас запам’ятають. А потім у людей пропадали на пляжі рушники, за які потім потрібно було платити по 20 доларів. При цьому деякі готелі прибирання ігнорують, білизну не міняють, безкоштовні ресторани не працюють, а шведський стіл «залишає бажати кращого».

Також зазначають, ціни при цьому чималі – тур на чотирьох осіб, тобто на сім’ю з двома дітьми може обійтися 90 000 грн на 10 днів.

Ще одна туристка поскаржилася, що 6 днів і 7 ночей на одну людину обійшлися їй у 25 000 гривень, при цьому сервіс виявився з вищеназваних:

«Дуже незадоволена, за такі гроші, могла б злітати в інше місце, і в інший готель. Враження залишили вкрай негативні. У порівнянні з тим, що було раніше, відпочинок в Хургаді змінився кардинально, став набагато гірше»

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм