Тримач для фотофонів від фотомагазину Вточку

Незалежно від того, який тип фону ви плануєте використовувати під час фотозйомки, вам необхідно завчасно попіклуватися про його надійну фіксацію.

Саме для цих цілей і призначені тримачі фонів. В залежності від конструкції виділяють декілька типів тримачів, ознайомитися з особливостями всіх видів та обрати найкращий варіант ви зможете на сайті магазину фототоварів «Вточку».

На сторінці https://vtochku.com.ua/studijnyj-svet/fony-i-krepleniya/kreplenie-dlya-fona представлені всі доступні для покупки позиції.

Типи тримачів

Використання деяких тримачів можливе тільки в умовах студії, а інші навпаки вирізняються мобільністю, можливе їх використання на виїзних зйомках. В залежності від цього параметру виділяють наступні типи тримачів:

  1. Стаціонарні. Встановлюються на постійній основі, прості в користуванні. Існують моделі, які розраховані не на один, а на декілька полотен для фото (два, чотири або шість, десять). Це найбільш практичний варіант, який заощаджує час та зусилля фотографа. Стаціонарні тримачі мають різну систему кріплення, в залежності від того будуть вони закріплюватися на стелі або на стіні.
  2. Мобільні. В залежності від конструкції розділяють Т-подібні та П-подібні мобільні тримачі. Найбільш затребувана категорія – П-подібні, їх ще називають воротами. Зазвичай ворота використовують для тканинних фонів, так як діаметр перекладини суттєво менший, ніж діаметр тубуса. Це призводить до того, що паперовий рулон буде постійно розкручуватися або прокручуватися.

Мобільні тримачі легко транспортувати та зберігати, в складеному вигляді вони займають мало місця. Єдиним недоліком вважають необхідність монтажу та налаштування напередодні роботи. Цей варіант являється ідеальним для домашніх зйомок або роботи за межами студії. В студії все ж таки більш доречне використання стаціонарного тримача.

Ще один параметр, який необхідно враховувати при виборі тримача – тип підйомного механізму. Студійний фон встановлюється на кронштейни за допомогою спеціальних гантелей, які закріплюються з двух сторін рулона. Ці гантелі можуть мати моторчик або ланцюжок над зубчастими колесами. Моторчик використовується при автоматичному керуванні, а ланцюжок – при ручному.

При ручному управлінні ви самостійно регулюєте робочу зону фону або виконуєте заміну на інший. При автоматичній системі цей процес виконується за допомогою пульта керування, фотографу достатньо лише натиснути на відповідну кнопку.

Звичайно, ціна такого тримача буде більшою, але простота та швидкість використання, відсутність необхідності додаткової допомоги помічника роблять ціну повністю обґрунтованою. Також автоматична система керування виглядає більш солідно та респектабельно, фотостудія одразу приймає естетичний вигляд.

Поради при виборі кріплення для паперових фотофонів

Фотографам, які надають перевагу паперовим фонам для фото, важливо знати про такі моменти:

  • Якщо ви використовуєте рулоні фони навіть на виїзних зйомках, то вам буде зручно застосовувати кронштейну систему кріплень.
  • Фотографи, які застосовують в своїй діяльності як тканинні, так і паперові фони, можуть використовувати універсальну кронштейну систему разом с алюмінієвим тубусом для намотування фонів.
  • Використовуйте спеціальні кліпси та прищіпки для фонів. Вони виступають в ролі додаткової ваги, для того, щоб фон краще згортався. Якщо ви використовуєте П-подібні тримачі для паперових фонів, то при правильній закріпленій прищіпці зможете запобігти розгортанню полотна.

Виробник

Якість тримача, в першу чергу, залежить від того, які саме технології і матеріали використовувалися при виробництві. Тому важливо надати перевагу виробнику, який відповідально ставиться до виробничого процесу та переймається за свою репутацію серед споживачів.

В магазині «Вточку» представлені товари тільки від надійних брендів. Найбільш відомі з них:

  • Visico. Ця компанія була створена японцями. Саме вони впровадили інноваційні розробки та оригінальний дизайн для своїх товарів. Пізніше китайці викупили компанію, але це ніяким чином не вплинуло на розвиток бренду та якість продукції.
  • Falcon. Даний бренд має давню історію, і вже більше 20 років тримається на ринку фотообладнання. Така затребуваність та попит спричинені інноваційними розробками та незмінною якістю товарів.
  • Manfrotto. Італійський виробник, який поставляє свою продукцію в більш ніж 100 країн світу. Все обладнання характеризуються високою якістю та довговічністю.

Вибір тримача залежить від типу фону, який ви плануєте використовувати, особливостей приміщення, де планується його розміщення та вашого бюджету.

На сайті магазину «Вточку» існую зручна система фільтрації та систематизації товарів. Ви зможете швидко знайти тримач для фону, який максимально відповідає вашим потребам.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм