Синоптик дав невтішний прогноз на початок серпня: Україну накриє негода

Погода на початку серпня в Україні буде нестійкою. Очікуються значні коливання температури та дощі.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, пише Ратуша з посиланням на Уніан.

“У першій декаді серпня атмосферні процеси над Україною виявляться динамічно активними та різноманітними. Причиною цього стане формування малорухомого циклону над Лівобережною Україною та Приазов’ям”, – пояснив синоптик.

За його словами, вже з понеділка атмосферний тиск почне помітно знижуватись, збільшиться кількість хмарності та місцями розпочнуться опади. Але дощі розподіляться територією нерівномірно.

“Найбільш інтенсивні опади прогнозуються у Приазов’ї, центральних областях та на Донеччині. Ці регіони виявляться під впливом фронту оклюзії та південно-східних повітряних потоків, які з території Кавказу та Азовського моря принесуть вологу. Тому протягом тижня місцями може випасти понад дві місячні норми опадів”, – попередив фахівець.

За його прогнозом, температура повітря у перший тиждень серпня буде близькою до норми, але у другій половині тижня і ближче до вихідних помітно підвищиться, переважно у західних та південних областях. Проте, у регіонах, де збережеться циклонічна діяльність та дощі, температурний фон очікується більш комфортним.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм