Світлана Онищук: Маємо виділити кошти, щоб якнайшвидше відновити роботу реанімації Косівської райлікарні

Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Міністерство охорони здоров’я України та Івано-Франківська облдержадміністрація задекларували спільні дії щодо підтримки потерпілих та членів сімей загиблих під час пожежі у Косівській лікарні.

Про це йшлося на брифінгу за участі першого заступника міністра охорони здоров’я України ‎Олександра Комаріди, т.в.о. голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Крука та голови облдержадміністрації Світлани Онищук, пише Ратуша.

За словами посадовців, потерпілі медичні працівники, пацієнти лікарні, родичі загиблих потребують насамперед психологічної допомоги та підтримки. У лікарнях області проведуть інструктаж персоналу у роботі з кисневим обладнанням при лікуванні COVID-19.

Посадовці наголосили, необхідно посилити профілактичну роботу щодо дотримання правил безпеки при поводженні із легкозаймистими речовинами.

«Витрати на лікування постраждалих медичних працівників буде забезпечено за рахунок Фонду соціального страхування, – зазначила Світлана Онищук. – Спільно з обласною радою ми працюємо над тим, щоби виділити необхідні кошти та якомога швидше відновити роботу реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм