Стрільби, тактична медицина і екстремальна їзда: прикарпатські патрульні пройшли спеціалізовані тренінги

Упродовж тижня прикарпатські поліцейські вдосконалювали свої професійні навички та вміння. А все для того, аби в умовах війни, успішно виконувати всі поставлені службові завдання.

Оперативна зупинка критичної кровотечі, евакуація пораненого із зони обстрілу у безпечне місце та надання першої домедичної допомоги. Ці основи з тактичної медицини ефективно опановували прикарпатські правоохоронці, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

А ще відшліфували майстерність з екстремальної їзди: вправи на реакцію, об’їзд перешкод, розвороти в екстремальних умовах тощо. Цими навиками обов’язково мають володіти поліцейські. Адже їхня служба пов’язана з оперативним реагуванням на події та затримання порушників. Окрім цього поліцейські покращили навики поводження з автоматичною зброєю.

Працівники груп реагування патрульної поліції пройшли не лише ефективні практичні заняття, а й прослухали пізнавальні теоретичні лекції. Відбулись антикорупційні навчання, заняття з протидії домашньому насильству, лекції із законодавства, – йдеться у повідомленні.

Загалом, спеціалізовані тренінги тривати понад тиждень. За цей час більше ніж тридцять поліцейських покращили свої професійні навики. І тепер ефективно застосовуватимуть їх на практиці, під час несення служби.

Організатори запевняють, – такі навчання нині необхідні. Адже в умовах війни, викликів для поліцейських побільшало. І вони повинні їх успішно долати. Від цього залежить громадська безпека.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм