Стало відомо, коли розпочнеться основна сесія ЗНО

Міністерство освіти і науки України видало наказ «Про організацію та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту», згідно з яким основна сесія проведення ЗНО розпочнеться 18 липня і триватиме до 10 серпня.

Передбачено три сесії тестування, пише Ратуша з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Очікується, що переважна більшість учасників мультипредметного тесту має пройти тестування під час основної сесії.

Додаткова і спеціальна сесії будуть доступними для тих, хто не зможе взяти участі в основній сесії.

Додаткова сесія тестування відбудеться у період з 16 серпня до 20 серпня. Проведення спеціальної сесії орієнтовно заплановано на 12–16 вересня.

Для участі в додатковій та спеціальній сесіях тестування може бути декілька причин – неможливість потрапити до пункту проведення тестування, зокрема, з окупованої території або перешкода при роботі над тестом (наприклад, оголошення повітряної тривоги).

Кожен учасник зможе пройти тестування лише один раз. Тобто можливості перескласти тест під час додаткової або спеціальної сесій не передбачено, – йдеться у повідомленні.

Абітурієнтам необхідно підтвердити бажання взяти участь у НМТ на персональних сторінках у період з 20 травня до 7 червня 2022 року та вибрати населений пункт для проходження тестування.

Потенційні учасники НМТ, які ще не отримали або вже загубили свої логін і пароль для доступу до Інформаційної сторінки, можуть скористатися додатково створеним спеціальним сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022» на сайті УЦОЯО, достатньо коректно заповнити поля форми. https://bit.ly/3PctDfn

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм