Spotify офіційно запустився в Україні

Наразі Spotify є найпопулярнішим аудіострімінговим сервісом по підписці в світі.
Наразі Spotify є найпопулярнішим аудіострімінговим сервісом по підписці в світі.

З 15 липня популярний музичний стрімінговий сервіс стане доступним в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Spotify.

Сервіс можна використовувати безкоштовно або за підпискою на Spotify Premium, яка дає можливість слухати музику без реклами і вартує $4,99 на місяць. До тарифу Spotify Premium для сім’ї, який буде коштувати 7,99 долара в місяць, може підключитися до 6 членів родини.

Новий тариф Spotify Premium DUO (6,49 долара) крім можливостей стандартного преміум-аккаунта пропонує “Мікс для двох” – автоматично оновлюваний плейлист, що поєднує в собі музику, яка сподобається обом. Spotify Premium для студентів доступний за ціною 2.49 долара на місяць.

Українцям доступні понад 50 мільйонів треків і 4 мільярди плейлистів, персональні рекомендації нової музики, можливість відтворення на різних пристроях і інтеграція з Instagram, Facebook, Samsung, Android TV та  Google Maps.

Крім старту в Україні 15 липня Spotify також почав роботу на 12 нових ринках, включаючи Молдову, Казахстан, Білорусь, Росію, Албанію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Косово, Чорногорію, Сербію, Словенію і Північну Македонію.

Наразі Spotify є найпопулярнішим аудіострімінговим сервісом по підписці в світі і налічує понад 286 мільйонів користувачів, включаючи 130 мільйонів передплатників Spotify Premium в 92 країнах світу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм