Спаська громада може втратити 2,6 млн грн з бюджету через укрупнення лісгоспів

Спаська територіальна громада, що на Івано-Франківщині, може втратити 2,6 млн грн бюджетних надходжень через укрупнення лісогосподарських підприємств.

Про це Суспільному повідомив голова громади Микола Медвідь, пише Ратуша.

За його словами, через реформування лісової галузі “Брошнівське лісове господарство”, яке працює на території Спаської громади, планують приєднати до державного підприємства “Осмолодський лісгосп”.

“Це створює напругу і нерозуміння. Раніше реформи, які відбувалися, проходили громадське обговорення, проводилося роз’яснення. Тепер, думаю, нам буде складно із бюджетом 2022 року. За нашими розрахунками, від роботи лісгоспу в нашій громаді мало б залишитися 2,6 млн грн ПДФО”, — сказав Микола Медвідь.

ДО ТЕМИ: Мораторій на експорт лісу-кругляка не скасують

Речниця управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області Ірина Бабій факти укрупнення лісгоспів підтвердила. За її словами, в управлінні стартувала робота над планом проведення цієї процедури на Прикарпатті.

Зараз на Франківщині працюють 15 лісогосподарських підприємств, однак у майбутньому планують створити понад шість підрозділів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм