Смушак пояснив, чому біля McDonald‘s змінили організацію дорожнього руху

В Івано-Франківську розпочали реалізовувати нову схему організації дорожнього руху на вулиці Івасюка. Наразі завершують встановлювати нові дорожні знаки та наносити розмітку.

Про це під час традиційного ефіру розповів заступник міського голови –  директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

Посадовець розповів, перепланували організацію дорожнього руху, щоб збільшити пропускну здатність основного перехрестя, а також підвищити безпеку на вулиці Івасюка щодо лівих поворотів та пішохідних переходів.

Коли острівець безпеки з’являється інколи просто нізвідки – це неправильно. На таких вулицях він має бути у відповідній захисній смузі. Фактично всюди буде дозволений заїзд у двори зліва, якого раніше не було (була подвійна суцільна лінія). Раніше тут водії часто порушували правила ПДР, а хтось навіть сам підмальовував розмітку. Зараз головне завдання – підвищити безпеку і збільшити пропускну здатність на ключових перехрестях. Зокрема, якщо їхати з вулиці Незалежності, на перехресті Епіцентр – Арсен – Івана Павла ІІ ми зробили чотири автосмуги,- зазначив Михайло Смушак.

ДО ТЕМИ: В Озерянах люди другий день поспіль перекривають дорогу. ФОТО

Також підтвердив, “Гранд-базар” таки перелаштують через дорогу, а його місці побудують торговий центр, тому що земля знаходиться у приватній власності.

Головне фото: Руслан Веселий

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм