“Скоро ми її не впізнаємо”: у Франківську облаштовують одну з центральних вулиць. ФОТО

 На одній із центральних вулиць Івано-Франківська додають зручності для пішоходів. Вимощують бруківкою вул. Є.Коновальця на відрізку від вул. Січових Стрільців до вул. А.Сахарова. 

За словами заступника директора департаменту благоустрою Василя Загурського, зараз тривають роботи з прокладання бруківки, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови.

«Частину тротуару, а це 541 м2 тут буде перемощено. А на 812 м2 будемо ставити нову бруківку. Завершити роботи планують до вересня цього року», – зазначає п. Василь.

Мешканці міста задоволені, адже невдовзі ще одна з центральних вулиць стане зручнішою для пішоходів.

ДО ТЕМИ: У Хриплині ремонтують вулицю Автоливмашівську: на якій ділянці тривають роботи. ФОТО

«Такі роботи важливі для всіх, тому що кожен з нас ходить тротуарами міста. Навіть ті люди, які переважно їздять на машинах. Я вдячна за те, що наше місто постійно розвивається, стає комфортнішим для життя. За останні п’ять років це дуже помітно», – каже мешканка міста п. Лідія. Та сподівається, що поряд з магістральними вулицями на бічних також з’явиться благоустрій.

«Маємо проблему – зараз Казначейство блокує перерахунки коштів, як це було і за часів Януковича. Але надіємося, що ті роботи, які запланували цього року, зокрема тротуари на Коновальця, Чорновола, Івана Павла ІІ, будуть зроблені», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм